Послуги

 1. Візова підтримка: Консультація, Реєстрація, Запрошення, Анкета, Фото, Бронь Готелю
 2. Страхування:
  • Зелена карта
  • Автоцивілка
  • КАСКО
  • Страхування для подорожі за кордон
  • Страхування на робочу візу
  • Страхування життя, здоров’я, працездатності, пенсійного накопичення
 3. Оформлення довідки про відсутність судимості (Україна, Польща, Чехія)
 4. Допомога в отриманні номеру PESEL, NIP
 5. Допомога в отриманні віз
 6. Квитки на автобуси, залізничні та авіаквитки

Страхування:

Зелена картка;
Автоцивілка;
КАСКО;
Страхування на подорож за кордоном;
Страховка на робочу візу.

Страхування життя, здоров’я та пенсійне накопичення

Програми страхування.

Залежно від Ваших потреб мі надаємо можливість підібрати та оформити для Вас і ваших близьких саме ту страховку, яка необхідна для успішного працевлаштування та забезпечення вашої безпеки. Протягом усього терміну дії програми Ви формуєте грошові накопичення, роблячи регулярні внески, строк програми визначається, періодичність і розмір внесків відповідно до законодавства. Після закінчення терміну дії програми Ви отримуєте 100% страхової суми, що формується на основі внесків, + додатковий інвестиційний дохід. У визначений Вами час у Вашому розпорядженні будуть саме ті кошти, які необхідні для реалізації Ваших планів або підтримки звичного для Вас рівня життя.

Страхові програми гарантують:


Алгоритм дій при настанні страхового випадку.

Страховий випадок - це подія, передбачена договором страхування або законодавством, яка відбулася і з настанням якої виникає обов’язок страховика здійснити виплату страхової суми (страхового відшкодування) страхувальнику, застрахованій або іншій третій особі.

Страхові програми гарантують:



Що робити при настанні страхового випадку?

 1. Зв’язатися з асистанс — це особи, які обслуговують громадян, які потрапили у страховий випадок і потрапили в лікарню або людей, яким необхідна допомога за кордоном.
 2. Повідомляєте:

  - ваше ПІП, дату народження, номер і строк дії страхового полісу;

  - ваше місце знаходження і номер контактного телефону;

  - даєте короткий опис події, що сталася.

  Після чого, вам розпишуть алгоритм дій: куди і до кого звертатись, скажуть до якої лікарні звертатися, та інше. 

  Якщо ви вибрали лікарню самостійно, не факт, що витрати будуть взяті на себе страховою компанією. Але існують виключення, наприклад, людина в особливо тяжкому стані, непереборна сила або немає можливості зв’язатися зі страховиком. У такому випадку необхідно звернутися до страхової компанії при першій же можливості, при цьому необхідно мати на увазі, що 100% гарантії, що страхова компанія візьме на себе витрати — немає!

 3. Для того щоб отримати компенсацію за лікування за кордоном, при поверненні до України необхідно звернутися до страхової компанії та надати наступні документи:

  - страховий поліс;

  - оригінал квитанції, рахунку з лікарні на бланці з печаткою, вказаним прізвищем пацієнта, діагнозом, дати звернення до лікаря, термін лікування та надані послуги з вказанням дати і часу їх проведення;

  - оригінали виписаних доктором рецептів зі штампами аптек та ціною придбаних медикаментів;

  - направлення від лікаря на проходження лабораторних досліджень, а також рахунок за надання послуг з розбивкою по датам, назвою послуги та її ціною.

  - інші документи, які підтверджують факт оплати лікування, ліків та інші послуги — штамп про оплату, розписка про отримання грошей або довідка про нарахування коштів.

  - якщо турист самостійно звертається в лікарню за медичною допомогою — то окрім вищезазначених документів також необхідно надати страховій компанії заяву на відшкодування витрат пов’язаних з настанням страхового випадку, з детальним описом причин не звернення до сервісної служби.


Витрати, понесені без узгодження зі страховиком, поверненню не підлягають!
Медичні послуги — оплачуються за рахунок страховки. Якщо ж після виписки з лікарні клієнту назначають додаткові ліки чи проходження обстеження та лікування, спочатку необхідно зв’язатися зі асистенс, щоб дізнатися, чи будуть оплачені додаткові виплати за рахунок страхування.

Порада перед поїздкою.
Надати родичам та близьким інформацію про Ваш поліс. Таким чином вони будуть знати де ви і чи ви застраховані, також вони зможуть з вами зв’язатися. В іншому випадку, родина дізнається, що з особою щось сталося від консульства або ЗМІ

Довідка про відсутність судимостей:
Дана довідка необхідна при оформлені на роботу, оформлені візи, для участі у тендері, оформлення громадянства, поновлення або оформлення необхідних документів.

Допомога в отриманні номеру PESEL, NIP.
Для працевлаштування у Польщу необхідно отримати PESEL, NIP.

PESEL - це реєстр тих людей, які знаходяться на постійному або тимчасовому проживанні. Тобто ті, хто постійно знаходяться в Польщі вже понад три місяці. Простіше кажучи, це «прописка» або місце реєстрації проживання (zameldowanie). Детальніше про номер PESEL можна прочитати в законі, який регулює його аспекти - «Про реєстр населення і внутрішніх паспортах» (10.04.1974 р).

Номер видається в наступних випадках:

- коли особа має КВП або КПП, видану більше, ніж на три місяці;

- при страхуванні;

- коли особа подала письмову заяву на отримання номера в спеціальний орган - Departament Ewidencji Państwowych i Teleinformatyki MSWiA (ul. Pawińskiego 17/21, 02-106 Warszawa)

NIP - це реєстраційний номер платника податків, який необхідний для сплати податків у Польщі.

Для отримання NIP потрібно піти в Urząd Skarbowy (податкову) і заповнити спеціальну форму (NIP-3). Про підтвердження реєстрації в списках офіційних платників Ви дізнаєтеся через пошту або особисто.