Про нас

Агенція праці “ROI HR”

Ліцензія №.... від ... на провадження господарської діяльності з посередництва з працевлаштування за кордоном.

Ми цінуємо те, що неможливо повернути — час! Саме тому, “ROI HR” - є однією із лідерів сорсинг-рекрутових компаній Європи.

Компанія “ROI HR” надає послуги сорсингу та рекрутингу для роботодавців з Європейського союзу, а також людям, які хочуть знайти високооплачувану роботу за кордоном. Ми маємо солідних партнерів в Польщі, куди наша компанія відправляє своїх спеціалістів вузького та широкого профілю. Польські колеги представляють послуги по офіційному працевлаштуванню на роботу громадян України.

Наш індивідуальний і професійний підхід до кожного клієнта являється запорукою успішного, а головне швидкого надання послуг компанією “ ROI HR”. Діяльність нашої компанії націлена на обов’язкове працевлаштування Вас за кордоном, на ту роботу про яку Ви мріяли. Ми маємо великий досвід у цій галузі, знаємо про всі нюанси, а тому сміло можемо Вам гарантувати виконання поставлених задач. Наш штат професійних юристів працює цілодобово щоб захистити права та інтереси наших клієнтів протягом не лише оформлення та пошуку роботи мрії, а й на етапі переїзду, початку роботи за кордоном.

Ми пропонуємо:

“ROI HR” - це швидко, якісно та професійно.

Наша компанія пропонує посередництво з працевлаштування в усі держави Європи, серед них:

Візова підтримка:


Консультація, реєстрація, оформлення документів( анкета, фото, запрошення), бронювання готелів.

Страхування:

Інші послуги:

Контакти:
Тел:

E-mail: roihr.eu@gmail.com
Наша адреса: Польша, Melgiewska 74,Lublin.